Prodej a rychlé klávesy

Jak prodávat

Klávesy s tmavě modrou barvou slouží pro rychlý prodej oblíbených položek. Uložíte si na ně až 10 druhů zboží. Stačí kliknout na prázdné tlačítko označené symbolem + a přidat zvolenou položku.

Šedé klávesy s čísly slouží k manuálnímu zadávání ceny nebo množství. Pokud chcete namarkovat například 5 kusů, stiskněte “5”, pak tlačítko “x” a zvolte vybranou položku. Při zadávání váhy postupujte stejným způsobem. Jestli prodáváte třeba 0,250 kg sýra, zadejte “0,250”, pak ”x” a nakonec vyberte typ sýra.

Tlačítkem ZRUŠIT smažete aktuálně zadaná čísla na klávesnici.

Jestli jste dokončili markování nákupu, stiskněte zelené tlačítko PLATBY. V záhlaví aplikace se změní režim na “Platby”. Dál potom vyberete, jakým způsobem bude zákazník platit.


Rychlé klávesy

Na hlavní obrazovce máte místo až na 10 kláves pro rychlý prodej. To znamená, že pokud často prodáváte například rohlíky, můžete si tuto položku připnout rovnou na hlavní obrazovku. Rohlíky potom nemusíte hledat v ceníku, ale máte je hned vedle numerické klávesnice.

Abyste si nejčastěji prodávané zboží připnuli na obrazovku, stačí kliknout na modrou klávesu se symbolem „+“ a vybrat položky ze seznamu. Pokud se rozhodnete rohlíky z rychlých kláves smazat nebo je nahradit jiným zbožím, podržte chvíli klávesu s rohlíky. Otevře se vám seznam ceníkových položek, kde vyberete jiné zboží nebo pomocí tlačítka „Smazat“ položku z rychlých kláves odeberete.

 TIP

Při vybírání položek na rychlé klávesy můžete mezi položkami vyhledávat.
Když chcete na hlavní obrazovku přidat celou složku, např. pečivo, stačí na složce chvilku podržet prst nebo levé tlačítko myši.

Řešení potíží

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

Pokud jste nenašli odpověď na Váš dotaz, napište nám pomocí kontaktního formuláře níže
nebo zavolejte na číslo +420 549 522 520 v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

Stáhněte si Profi Účtenku zdarma do svého mobilu nebo tabletu

Neplaťte za EET aplikace a raději zkuste bezplatnou Profi Účtenku.