Účtenka

Nastavení účtenek

V této sekci vyplníte údaje, které budou na účtenkách.

Číslo účtenky – slouží ke změně čísla účtenky. Od nového roku si například můžete nastavit pořadové číslo účtenky opět od 000001. Pro potvrzení nastavení je třeba vystavit účtenku.

Použít rok v prefixu účtenky – Pokud využijte tuto volbu, pořadové číslo účtenky bude začínat aktuálním rokem, např. 20170000001.

Prefix čísla účtenky – Číslo vaší účtenky nemusí začínat pouze aktuálním rokem (viz předchozí volba).

Do označení si můžete doplnit i libovolná písmena. Pokud například evidujete z více zařízení, můžete si nastavit prefix “POKL2”. Hned budete z čísla dokladu vědět, že jste ho vystavili na pokladně č. 2. Účtenka pak bude mít číslo 2017POKL20000001. Prefix – tedy rok a text před pořadovým číslem účtenky – nemusíte uvádět. Pokud si ho nenastavíte, účtenka bude označená pouze číselnou řadou, např. 0000001.

Aktuální číslo účtenky – slouží ke změně aktuálního čísla. zde můžete například nastavit od nového roku aktuální číslo účtenky 1. Pro potvrzení je potřeba provést vystavení jedné účtenky.

Záhlaví prodejky – Zde uvedete název, který se bude tisknout na záhlaví dokladu – např. úhrada za fakturu nebo prodejka.

Zápatí prodejky (poznámka) – Na tomto místě můžete doplnit libovolný text, který se vytiskne v zápatí účtenky. Dobrou volbou je například vaše otevírací doba.

Tisknout kopii – Pokud tuto možnost povolíte, po každém vystavení účtenky se vás aplikace zeptá, jestli chcete vytisknout její kopii.

Výchozí akce – Zde si zvolíte, jaká akce se má automaticky provést po uzavření účtu. Na výběr máte tisk účtenky nebo její odeslání do e-mailu, přes SMS, na WhatsApp, Viber a další. Pokud zvolíte “Zeptat se”, po uzavření účtu se vám zobrazí nabídka, ze které si další akci vyberete.

Řešení potíží

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz?

Pokud jste nenašli odpověď na Váš dotaz, napište nám pomocí kontaktního formuláře níže
nebo zavolejte na číslo +420 549 522 520 v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

Odesláním souhlasíte s našimi zásadami pro zpracování osobních údajů.

Stáhněte si Profi Účtenku zdarma do svého mobilu nebo tabletu

Neplaťte za EET aplikace a raději zkuste bezplatnou Profi Účtenku.